Шановні наші пацієнти! Доводимо до Вашого відома, що на території обслуговування КНП ЦПМСД № 3 почастішали випадки шахрайства. Користуючись карантинними заходами, нечисті на руку ділки пропонують жителям  Вінниці  придбати у них засоби, ліки, які за їх ствердженням зможуть запобігти чи врятувати від випадків зараження коронавірусом.

Детальніше...

      18 березня на  позачерговій сесії Вінницької міської ради було прийнято рішення про введення  карантинних заходів у Вінниці  з метою перешкоджання поширення корона вірусної  інфекції.

Детальніше...

З метою покращення якості надання медичної допомоги на рівні молодших спеціалістів з медичною освітою, підвищення престижу професії медичної сестри 2020 рік визнано Міжнародним роком медсестринства.

Більшість працівників охорони здоров'я в усьому світі - це медичні сестри. Проте роль медсестер у суспільстві та навіть в медичному середовищі залишається недооціненою.

Детальніше...

Відповідно до постанови КМУ від 27 листопада 2019 р. № 1074 для гарантованого забезпечення надання вторинної (спеціалізованої) та госпітального етапу екстреної медичної допомоги відповідно до потреб населення госпітального округу та суміжних госпітальних округів, поступового формування спроможної мережі надавачів медичних послуг визначаютьсяопорні заклади охорони здоров’яна період до трьох років.

Детальніше...

     Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 м.Вінниці» інформує громадян Вінничини про створення Опікунської ради, яка є невід’ємною складовою будь-якої лікарні, яка виконує широкий спектр функцій. Опікунська рада при закладі охорони здоров’я – орган демократичного управління, який створюється демократичним шляхом запрошуючи та обираючи найкращих кандидатів за спільною ініціативою адміністрації підприємства

Детальніше...

     З метою організації прозорого та неупередженого відбору найкваліфікованіших кадрів, які мають глибокі професійні знання, володіють високими інтелектуальними здібностями та етичними якостями, враховуючи кваліфікаційні вимоги до посади Медичного директора, затверджені Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорона здоров'я», затвердженого наказом МОЗ України від 29.03.2002 року №117 (зі змінами), на підставі п. 6.4.6 розділу 6 Статуту КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 м. Вінниці»

Детальніше...

Щорічно 7 квітня, за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в усіх країнах світу відзначається Всесвітній день здоров’я.

Детальніше...

Графіки роботи лікарів КНП "ЦПМСД №3 м. Вінниці":

Понеділок - П'ятниця (згідно графіку вказаного нижче).

Субота - 09.00 - 16.00, (кабінет №108), надання невідкладної допомоги дорослому та дитячому населенню , видача довідок про смерть.

Неділя - 09.00 - 16.00, (кабінет №108), надання невідкладної допомоги дорослому та дитячому населенню, видача довідок про смерть.

Субота, неділя після годин прийому для дорослого населення звертатись до приймального відділення МКЛ №1 та МКЛ ШМД. 

Для дитячого населення звертатися в приймальне відділення ЦМтД.

Детальніше...

У КНП "ЦПМСД №3" понад тридцять відсотків слабозрячих пацієнтів, та тих, які не бачать взагалі. Тому були  встановлені звукові маячки. Пристрої допоможуть їм краще орієнтуватися у просторі без сторонньої допомоги.

Детальніше...

Онко-скринінг: які обстеження і у якому віці треба проходити чоловікам та жінкам

Більшість форм раку можна вилікувати на початкових стадіях. Наприклад, рак молочної залози на I стадії виліковний у 95% жінок. Натомість кожній четвертій жінці в Україні рак грудей діагностують вже на ІІІ-ІV стадії, коли ефективність лікування значно знижується. Схожа ситуація і зі здоров'ям чоловіків: у 21% випадків рак простати виявляють вже на метастатичних стадіях. 

Разом з Національним інститутом раку пропонуємо анкети, які допоможуть звірити, які обстеження і як часто варто проходити, щоби зберегти своє здоров’я. 

Детальніше...

Кодекс етичної поведінки працівників у КНП «ЦПМСД №3 м. Вінниці»

 1Загальні положення

1.1. Кодекс  етичної поведінки   працівника  є задекларована в принципах система моральних і професійних цінностей та правил поведінки працівників підприємства (далі – Кодекс),призначений для уточнення норм службової поведінки та доброчесності, яких повинні додержуватися всі працівники підприємства.

1.2.Працівник підприємства при виконання своїх службових обов’язків керується Конституцією України, законами України, іншими нормативно-правовими актами, даним Кодексом та загальними морально-етичними нормами поведінки в суспільстві.

Детальніше...

Грип – це гостре вірусне зaхворювaння, яке може врaжaти людей, не зaлежно від їх віку чи стaті. Це нaймaсовіше зaхворювaння людини, нa яке в світі щороку хворіє 0,5-1 млрд людей.

Детальніше...

У КНП "ЦПМСД №3" працює онлайн послуга «Персональний кабінет пацієнта». Завдяки ній записатися на прийом до медиків, отримати результати аналізів, досліджень, медичні призначення, тепер можна по інтернету.

Детальніше...

Чи надасть лікар ПМД допомогу без підписання декларації?

У медичній допомозі пацієнту не відмовлять, однак підписати декларацію відразу ж після першого прийому йому все одно запропонують. З 2020 року (коли вже реформа запрацює на всіх ланках) потрапити до спеціалізованих лікарів без направлення від лікаря ПМД (за державний кошт) пацієнт не зможе. Або він підписує декларацію і вже з направленням безкоштовно йде до хірурга, гінеколога, травматолога тощо, або ж самостійно оплачує їхні послуги.

Детальніше...

Перелік вулиць, які обслуговує ЦПМСД №3:

Детальніше...

«Доступні ліки» – це Урядова програма забезпечення кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість його життя, зможуть запобігти виникненню ускладнень та передчасної смертності.

Детальніше...

Медична реформи  призведе до системних змін в охороні здоров'я. Вже з 2018 року планується перший етап реформи з первинної ланки медичної допомоги - сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів. На інших рівнях реформу буде впроваджено до 2020 року.

Детальніше...

КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3

м. Вінниця" 21029, вул. Хмельницьке шосе, 96

Реєстратура: ​т. (0432) 46-02-63

Розробка сайту «Webhit»