Незадекларовані вінничани у січні платитимуть за послуги сімейного лікаря

У 2019-му не передбачено субвенції на «первинку».

Наступного року пацієнти, які не укладуть декларацію із сімейним лікарем, платитимуть за медичні послуги. Про це сказав голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій 3 грудня під час апаратної наради.

Детальніше...

Онко-скринінг: які обстеження і у якому віці треба проходити чоловікам та жінкам

Більшість форм раку можна вилікувати на початкових стадіях. Наприклад, рак молочної залози на I стадії виліковний у 95% жінок. Натомість кожній четвертій жінці в Україні рак грудей діагностують вже на ІІІ-ІV стадії, коли ефективність лікування значно знижується. Схожа ситуація і зі здоров'ям чоловіків: у 21% випадків рак простати виявляють вже на метастатичних стадіях. 

Разом з Національним інститутом раку пропонуємо анкети, які допоможуть звірити, які обстеження і як часто варто проходити, щоби зберегти своє здоров’я. 

Детальніше...

Кодекс етичної поведінки працівників у КНП «ЦПМСД №3 м. Вінниці»

 1Загальні положення

1.1. Кодекс  етичної поведінки   працівника  є задекларована в принципах система моральних і професійних цінностей та правил поведінки працівників підприємства (далі – Кодекс),призначений для уточнення норм службової поведінки та доброчесності, яких повинні додержуватися всі працівники підприємства.

1.2.Працівник підприємства при виконання своїх службових обов’язків керується Конституцією України, законами України, іншими нормативно-правовими актами, даним Кодексом та загальними морально-етичними нормами поведінки в суспільстві.

Детальніше...

Грип – це гостре вірусне зaхворювaння, яке може врaжaти людей, не зaлежно від їх віку чи стaті. Це нaймaсовіше зaхворювaння людини, нa яке в світі щороку хворіє 0,5-1 млрд людей.

Детальніше...

У КНП "ЦПМСД №3" працює онлайн послуга «Персональний кабінет пацієнта». Завдяки ній записатися на прийом до медиків, отримати результати аналізів, досліджень, медичні призначення, тепер можна по інтернету.

Детальніше...

Чи надасть лікар ПМД допомогу без підписання декларації?

У медичній допомозі пацієнту не відмовлять, однак підписати декларацію відразу ж після першого прийому йому все одно запропонують. З 2020 року (коли вже реформа запрацює на всіх ланках) потрапити до спеціалізованих лікарів без направлення від лікаря ПМД (за державний кошт) пацієнт не зможе. Або він підписує декларацію і вже з направленням безкоштовно йде до хірурга, гінеколога, травматолога тощо, або ж самостійно оплачує їхні послуги.

Детальніше...

Перелік вулиць, які обслуговує ЦПМСД №3:

Детальніше...

«Доступні ліки» – це Урядова програма забезпечення кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість його життя, зможуть запобігти виникненню ускладнень та передчасної смертності.

Детальніше...

Медична реформи  призведе до системних змін в охороні здоров'я. Вже з 2018 року планується перший етап реформи з первинної ланки медичної допомоги - сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів. На інших рівнях реформу буде впроваджено до 2020 року.

Детальніше...

Перша зміна, яка чекає на українців, – потрібно буде підписати з лікарем декларацію про медобслуговування

Детальніше...

На початку 2018 року Україна зіштовхнулася зі спалахом кору. Кількість хворих перевищила позначку 1,2 тис. осіб. Як уникнути проблем зі здоров’ям?

Детальніше...

Центр первинної медико-санітарної допомоги №3

м. Вінниця. 21029, вул. Хмельницьке шосе, 96

Реєстратура: ​т. (0432) 46-02-63

Розробка сайту «Webhit»