Комунальний заклад ЦПМСД №3 був створений рішенням 9 сесії Вінницької міської ради №385 від 19.08.2011р., на виконання Закону України  « Про порядок проведення реформування системи охорони здоров`я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Київ».
Створення такої сучасної структури відбулось за рахунок об`єднання МДП № 3 та поліклініки МКЛ №1 та мало за мету виконання основних завдань пілотного проекту :
підвищення рівня медичного обслуговування населення, розширення можливостей щодо його доступності та якості;
впровадження нових підходів щодо організації роботи закладів охорони здоров'я та їх фінансового забезпечення;
підвищення ефективності використання коштів, передбачених для фінансового забезпечення системи охорони здоров'я.
 
Всі структурні та кадрові зміни, які відбувались у період 2012-2013 р.р. повністю відображають перебудови у первинній ланці надання медичної допомоги згідно пілотного проекту з реформування системи охорони здоров’я.
На момент створення Центру (початок 2012 р.) в ньому працювало 140 лікарів, з яких 33 - дільнічні терапевти, 20 - педіатри та 9 лікарів ЗПСМ, 236 працівників середнього медичного персоналу. Всього за штатним розписом – 466 посад.
Згідно наказам  МОЗ штатний розпис був змінений, так, станом на 02.01.2017 р., він налічує 335,5 посад, серед яких:  89 посад  лікарів: 4 дільничних терапевтів, 60 лікарів ЗПСМ, та 4 педіатрів; 166,5 посад середнього медичного персоналу. Всього в закладі працює 291 фізичних осіб.
 
Серед працюючих лікарів висока питома вага лікарів із вищою та першою кваліфікаційною категорією:  48% із вищою,  8% із першою , та  3% із другою. Ці цифри красномовно свідчать про те, що в ЦПМСД № 3 так , як і в інших Центрах м. Вінниці залишились тільки спеціалісти, які надають первинну медико-санітарну допомогу.
 
За період становлення Центр зазнав суттєвих структурних реорганізацій. Так, був створенийновий структурний підрозділ – Пункт надання невідкладної допомоги, а також 7 амбулаторій ЗПСМ, у тому числі за адресами: вул. В. Інтернаціоналістів, 10 та с. Пирогово, вул. Комарова, 12. Таким чином на сьогоднішній день у складі  Центру функціонує 62 дільниці, які об’єднані у 7 амбулаторій ЗПСМ та  обслугують  93 тис населення.

Метою діяльності закладу є  надання амбулаторно-поліклінічної допомоги населенню м. Вінниці з 0 років і старше, проведення профілактичних заходів по попередженню та зниженню захворюваності, раннього виявлення хворих; диспансеризації здорових та хворих; надання кваліфікованої медичної допомоги населенню на первинному рівні; проведення активної роботи по санітарно-гігієнічному вихованню населення.

На сьогодні пацієнти мають змогу отримати широкий спектр лабораторних, рентгенологічних досліджень, а за необхідності - консультацію вузьких спеціалістів, а саме: 
- хірурга;
- травматолога;
- дитячого та дорослого офтальмолога;
- дитячого та дорослого невропатолога;
- отоларинголога.

КНП "ЦПМСД №3 м. Вінниці" 16.08.2018 року отримав ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики.

 

 

 

 

Центр первинної медико-санітарної допомоги №3

м. Вінниця. 21029, вул. Хмельницьке шосе, 96

Реєстратура: ​т. (0432) 46-02-63

Розробка сайту «Webhit»