Послугами денного стаціонару Центру первинної допомоги № 3 м. Вінниці може скористатись кожен пацієнт, якщо йому необхідна стаціонарна медична допомога, але його стан не вимагає цілодобового спостереження. Денний стаціонар – це чудова можливість отримати медичне лікування людям, напружений ритм життя яких не дає можливості проходити лікування в цілодобовому стаціонарі.

Детальніше...

У приміщенні ЦПМСД № 3 функціонує кабінет ультразвукової діагностики. УЗ-обстеження здійснюються висококваліфікованими лікарями, які постійно підвищують свій професійний рівень відвідуванням конференцій, семінарів та тематичних курсів. 

Детальніше...

Прийом, консультації та рекомендації щодо лікування фізіотерапевтичними методами з пацієнтами проводить лікар-фізіотерапевт за направленням сімейного лікаря.
Процедури відпускаються кваліфікованими медсестрами.

Детальніше...

Рентгенологічне відділення є структурним підрозділом ЦПМСД № 3 м. Вінниці розміщений : на 1-му поверсі будівлі за адресою м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 96. В склад відділення входить: 2 флюорографічні кабінети.

Детальніше...

В 2013 році проведена реорганізація роботи станції швидкої допомоги з відкриттям пункту невідкладної допомоги в складі ЦПМСД , який забезпечує надання медичної допомоги хронічним хворим з 8.00 до 20.00 години.

Детальніше...

Клініко-діагностична лабораторія є окремим структурним підрозділом ЦПМСД № 3 і розміщена: основна база в приміщенні  за адресою Хм. Шосе 96 на другому поверсі  та кабінет клініко-діагностичної лабораторії за адресою Вул . В.Інтернаціоналістів 10

Детальніше...

 

 

Структура ЦПМСД №3 

 

адміністрація:

- Директор " КНП ЦПМСД №3 м.Вінниці ";

- Заступник медичного директора з ЕТН;

- Заступник директора з організаційно-методичної роботи ;

- Медичний директор;

- головна медична сестра;

- бухгалтерія;

- відділ кадрів;

-інформаційно-аналітичний відділ медичної статистики.

 

лікувально-профілактичний підрозділ:

 

допоміжно-діагностичний підрозділ:

 

господарський підрозділ

 

 

КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3

м. Вінниця" 21029, вул. Хмельницьке шосе, 96

Реєстратура: ​т. (0432) 46-02-63

Розробка сайту «Webhit»