Шановні пацієнти та друзі медичних закладів КНП ЦПМСД № 3 та КНП МКЛ № 1 м. Вінниці! У наших минулих публікаціях ми повідомили Вам про участь в конкурсі «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ» нашого проекту «Комфортний простір очікування та відпочинку пацієнтів медичного містечка на Вишенці». Ми отримали шалену підтримку і дуже Вам за це вдячні. Більше 5тис. користувачів ФБ дізналися про нашу ініціативу та дуже багато людей її підтримали.

     Нагадуємо Вам що з 01.10 по 15.10.2020р.відбудеться найвідповідальніший етап конкурсу, а саме – голосування. У цьому році підтримати проекти можливо лише шляхом он-лайн голосування, та від активності кожного із нас буде залежати його доля . Пройти процедуру голосування можна на всеукраїнській платформі «Громадський бюджет». Швидке посилання саме на наш проект для Вашої зручності ми публікуємо :
https://budget.e-dem.ua/0510100000/project/16213…
Зверніть будь ласка увагу, що голосування відбудеться саме з 01.10 по 15.10.2020р., а також перед тим як підтримати проект треба обов ‘язково авторизуватися. Докладні інструкції, щодо авторизації та голосування розміщені у нижній частині сторінки. Там же знаходиться помічник - Pipebot. Одразу хочемо попередити, що процедура авторизації може викликати у певних наших шанувальників деякі технічні труднощі, але ми вже пройшли великий шлях, тому вони нас не зупинять.
     З повагою та надією на підтримку колективи медичних закладів КНП ЦПМСД № 3 та КНП МКЛ № 1 м. Вінниці.

КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3

м. Вінниця" 21029, вул. Хмельницьке шосе, 96

Реєстратура: ​т. (0432) 46-02-63

Розробка сайту «Webhit»