Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 м.Вінниці» інформує громадян Вінничини про створення Опікунської ради, яка є невід’ємною складовою будь-якої лікарні, яка виконує широкий спектр функцій. Опікунська рада при закладі охорони здоров’я – орган демократичного управління, який створюється демократичним шляхом запрошуючи та обираючи найкращих кандидатів за спільною ініціативою адміністрації підприємства

та благодійниками, громадськими об’єднаннями, представниками громадськості, релігійними організаціями, органами місцевого самоврядування, засобами масової інформації, волонтерами та іншими. Метою та завданням Опікунської ради являється додатковий менеджерський ресурс, зміцнення співпраці та партнерства, створення ефективних комунікацій між підприємством, політиками та громадою, фінансове зміцнення та розвиток, підвищення довіри та суспільної підтримки, інструмент для захисту інтересів закладу і його пацієнтів.

КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3

м. Вінниця" 21029, вул. Хмельницьке шосе, 96