На протязі серпня – вересня 2019 р. співробітники  КНП ЦПМСД№ 3 відвідали цикл тренінгів « Професійне вигорання: трансформація і профілактика. Управління емоціями », який відбувся  у  тренінговому центрі Тетяни Нікіфорової "HR Gelios".

     

      Наше життя наповнене різними емоціями: від радості до пригноблення, від натхнення до ненависті. Наростаючий темп нашого життя часто викликає емоційні перевантаження. Багатозадачність і об'єм інформації веде до професійного вигорання. В результаті наші емоції починають управляти нами. Жертвою емоційного (професійного) вигорання може стати будь-яка людина, не виняток і медичні працівники.

      На майстрові-класі наші співробітники мали змогу діагностувати причини і передвісники «вигорання», навчитеся трансформувати і управляти своїми емоціями, дізнались як не допускати професійне вигорання і входити в ресурсний стан.  Вивчали прийоми купірування «синдрому вигорання», намагались зрозуміти стадії і проаналізувати свій стан, дізнались що робити, коли синдром досяг критичної стадії розвитку, освоювали методики трансформації професійного вигорання, намагались навчитись відновлювати фізичні і емоційні ресурси, усвідомлювати свої проявлені і приховані емоції, управляти своїми емоціями, навчитися створювати позитивний настрій.

      Тренінги складались також із практичних занять, які на конкретних прикладах розглядали комунікативні аспекти спілкування із пацієнтами та колегами по роботі. Сподіваємось, що набуті навички та знання підвищать ефективність  командної роботи у колективі та сприяють професійному зростанню співробітників Центру.

КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3

м. Вінниця" 21029, вул. Хмельницьке шосе, 96

Реєстратура: ​т. (0432) 46-02-63

Розробка сайту «Webhit»