18 березня на  позачерговій сесії Вінницької міської ради було прийнято рішення про введення  карантинних заходів у Вінниці  з метою перешкоджання поширення корона вірусної  інфекції.

Ці заходи у тому числі суттєво обмежували рух громадського транспорту, що значно утруднило пересування громадян, але на жаль і  доставку медичних працівників до місць їх роботи. Тому дуже оперативно за дорученням міського голови Сергія Моргунова були  виготовлені спеціальні проїзні документи для медичних працівників.

     24.03. 2020 р. сімейні лікарі та медичні сестри КНП ЦПМСД № 3 отримали  спеціальні проїзні документи для пересування в громадському транспорті з написом «Я йду на роботу заради вас», які  виготовило підприємство «Вінниця карт-сервіс». Кожна картка запрограмована на 130 безкоштовних поїздок в муніципальному транспорті. Співробітники КНП ЦПМСД № 3 висловлюють подяку місцевій владі за швидке та ефективне вирішення питання логістики для медичних працівників первинної ланки та сподівається на подальшу підтримку медиків та пацієнтів  із сторони місцевої громади. На сьогоднішній день гасло  «Захистимо лікаря, врятуємо українців» як ніколи актуальне.

КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3

м. Вінниця" 21029, вул. Хмельницьке шосе, 96

Реєстратура: ​т. (0432) 46-02-63

Розробка сайту «Webhit»