Послугами денного стаціонару Центру первинної допомоги № 3 м. Вінниці може скористатись кожен пацієнт, якщо йому необхідна стаціонарна медична допомога, але його стан не вимагає цілодобового спостереження. Денний стаціонар – це чудова можливість отримати медичне лікування людям, напружений ритм життя яких не дає можливості проходити лікування в цілодобовому стаціонарі.

Денний стаціонар для дорослих ( за адресою Хмельницьке шосе 96 ) розгорнуто на 50 ліжок,та для дітей на 10 ліжок (за адресою вул. В.Інтернаціоналістів 10 )
Графік роботи : з 8.00 до 16.00 з понеділка по п’ятницю.

Після отримання необхідного лікування, Ви повертаєтесь до своїх осель та повсякденних справ.
У денному стаціонарі проходять курс лікування пацієнти із захворюваннями серцево – судинної системи, нервової системи, шлунково – кишкового тракту, органів дихання, опорно-рухового апарату, сечо – статевої системи, ендокринної системи.

Прийом хворих до денного стаціонару ведеться за направленням сімейних лікарів з обов’язковим попереднім обстеженням (загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, глюкоза крові, ЕКГ, флюорографія, огляд гінеколога для жінок).


Протипоказання для лікування у денному стаціонарі:
Загальний тяжкий стан пацієнта
Необхідність в цілодобовому лікарському нагляді та медичному догляді.
Необхідність цілодобового парантерального введення лікарських препаратів.
Необхідність дотримання суворого постільного режиму.
Обмеження можливості самостійного пересування та самообслуговування.
Захворювання, які потребують оперативного лікування.

 

Маніпуляції проводять досвідчені і чуйні медичні сестри.
Після закінчення лікування ви отримаєте консультацію та рекомендації для подальшого лікування, амбулаторного спостереження сімейним лікарем.
Будь – яке захворювання це серйозний стрес для кожної людини, тому доброзичливість, посмішка, щире бажання допомогти пацієнту з боку персоналу – дуже важливі фактори в процесі одужання.
Наш медичний колектив намагається створити сприятливу психологічну ауру, домашній затишок, чистоту, забезпечує отримання кваліфікованої медичної допомоги.
Наш денний стаціонар збереже Ваш час та забезпечить комфортне медичне обслуговування.

КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3

м. Вінниця" 21029, вул. Хмельницьке шосе, 96

Реєстратура: ​т. (0432) 46-02-63

Розробка сайту «Webhit»